PHP 8.4.0 RC3 available for testing

LiteSpeed вебсервер/OpenLiteSpeed вебсервер на системах Unix

LiteSpeed PHP - це оптимізована компіляція PHP, створена для роботи з продуктами LiteSpeed через LiteSpeed SAPI. LSPHP запускається як власний процес і має власний автономний бінарний файл, який можна використовувати як простий бінарний файл командного рядка для виконання PHP-скрипти з командного рядка.

LSAPI - це високооптимізований API, який забезпечує зв'язок між LiteSpeed та сторонніми вебрушіями. Його протокол схожий на FCGI, але є більш ефективний.

У цій документації описано встановлення та налаштування PHP за допомогою LSAPI для вебсерверів LiteSpeed та OpenLiteSpeed.

У цьому посібнику передбачається, що встановлено LSWS або OLS з їхніми шляхами і прапорами за замовчуванням. Каталог встановлення за замовчуванням для обох вебсерверів є /usr/local/lsws, і обидва можна запустити з підкаталогу bin.

Слід зазначити, що в цій документації номери версій були замінені на x, щоб забезпечити коректність документації в майбутньому, будь ласка, замініть їх відповідними номерами версій, якщо це необхідно.

  1. Щоб отримати та встановити вебсервер LiteSpeed або вебсервер OpenLiteSpeed, відвідайте документацію вебсервер LiteSpeed » сторінка встановлення або документацію вебсервер OpenLiteSpeed » сторінка встановлення.

  2. Отримайте та розпакуйте вихідний код php:

    mkdir /home/php
    cd /home/php
    wget http://us1.php.net/get/php-x.x.x.tar.gz/from/this/mirror
    tar -zxvf php-x.x.x.tar.gz
    cd php-x.x.x
    
  3. Налаштування та збірка PHP. Тут PHP можна налаштувати за допомогою різних параметрів, наприклад, які розширення буде ввімкнено. Запустіть ./configure --help, щоб отримати список доступних опцій. У цьому прикладі використаємо рекомендовані за замовчуванням параметри конфігурації для вебсервера LiteSpeed:

    ./configure ... '--with-litespeed'
    make
    sudo make install
    
  4. Перевірка встановлення LSPHP

    Один з найпростіших способів перевірити, чи встановлення PHP пройшло успішно, - це виконати наступний код:

    cd /usr/local/lsws/fcgi-bin/
    ./lsphp5 -v
    

    Це повинно повернути інформацію про нову збірку PHP:

    PHP 5.6.17 (litespeed) (built: Mar 22 2016 11:34:19)
    Copyright (c) 1997-2014 The PHP Group
    Zend Engine v2.6.0, Copyright (c) 1998-2015 Zend Technologies
    

    Зверніть увагу на litespeed в дужках. Це означає, що бінарний файл PHP було зібрано з підтримкою LSAPI.

Після виконання наведених вище кроків вебсервер LiteSpeed / OpenLiteSpeed тепер має працювати з підтримкою PHP як розширення SAPI. Для LSWS / OLS і PHP доступно набагато більше параметрів налаштування. Для отримання додаткової інформації зверніться до документації LiteSpeed про » PHP.

Використання LSPHP з командного рядка:

Режим командного рядка LSPHP(LSAPI + PHP) використовується для обробки PHP-скриптів, запущених на віддаленому сервері, на якому не обов'язково запущено вебсервер. Він використовується для обробки PHP-скриптів, що знаходяться на локальному вебсервері (окремо). Таке налаштування підходить для масштабування сервісу, оскільки обробка PHP-скриптів вивантажується на віддалений сервер.

Запустіть lsphp з командного рядка на віддаленому сервері: LSPHP є виконуваним файлом і може бути запущений вручну і прив'язаний до адрес сокетів доменів IPv4, IPv6 або Unix за допомогою параметра командного рядка -b socket_address

Приклади:

Прив'язати LSPHP до порту 3000 на всіх IPv4 і IPv6-адресах:

/path/to/lsphp -b [::]:3000

Прив'язати LSPHP до порту 3000 на всіх IPv4-адресах:

/path/to/lsphp -b *:3000

Прив'язати LSPHP до адреси 192.168.0.2:3000:

/path/to/lsphp -b 192.168.0.2:3000

Прив'язати LSPHP та приймає запити на сокеті домену Unix /tmp/lsphp_manual.sock:

/path/to/lsphp -b /tmp/lsphp_manual.sock

Змінні оточення можуть бути доданими перед виконуваним файлом LSPHP:

PHP_LSAPI_MAX_REQUESTS=500 PHP_LSAPI_CHILDREN=35 /path/to/lsphp -b IP_address:port

Наразі LiteSpeed PHP можна використовувати з вебсервером LiteSpeed, вебсервером OpenLiteSpeed та Apache mod_lsapi. Для отримання інформації про налаштування на стороні сервера, відвідайте сторінки документації для » вебсервер LiteSpeed та » OpenLiteSpeed.

LSPHP також можна встановити кількома іншими способами.

CentOS: У CentOS LSPHP можна встановити зі LiteSpeed Repository або Remi Repository за допомогою » RPM.

Debian: У Debian LSPHP можна встановити зі LiteSpeed Repository за допомогою » apt.

cPanel: Відвідайте відповідну » сторінку документації про те, як встановити LSPHP за допомогою cPanel і LSWS/OLS за допомогою EasyApache 4.

Plesk: Plesk можна використовувати з LSPHP у CentOS, CloudLinux, Debian та Ubuntu, докладніше про це читайте на відповідній » сторінці документації

add a note

User Contributed Notes

There are no user contributed notes for this page.
To Top